0262 641 87 87 0 532 696 28 92
Bizi Arayın: 0262 641 87 87

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

 

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Türk insanı genellikle çok koyu olmayan ten rengine ve koyu renk kıl yapısına sahiptir, bu nedenle Alexandrite lazer için en uygun yapıdadır. Alexandrite lazer derindeki kıl köklerine ulaşarak kalıcı sonuç sağlar ve iz bırakan yanık sorununa yol açmaz.

Cihaz cilde 3 santimden atış yaptığından hijyen açısından sorun yaşanmaz. Meltem dermakozmetik Ünitemizde lazer epilasyon için sadece Alexandrite lazer ve Nd-Yag lazer cihazları kullanılmaktadır.

Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer yöntemi dünyada epilasyon amaçlı olarak en çok kullanılan lazer tiplerindendir. Diode lazerler koyu ya da açık olmak üzere tüm cilt tiplerinde başarılı epilasyon sağlar.

Ayrıca diğer lazerlerin başarısının düşük olduğu yüz, sırt, boyun, omuz, kol gibi zor bölgelerde bile başarılı epilasyon sağlayan lazerlerdir.

Nd Yag Lazer Epilasyon

Çok koyu cilt tipleri için geliştirilmiş bir sistemidir. Oldukça ağrılı olması ve diğer iki lazere oranla bir avantajının olmaması, bu lazerin kullanım alanını kısıtlar. Çok dikkatle seçilmiş durumlarda, nadir olarak kullanılan bir lazerdir.

Whatsapp: 0507 695 70 70