0262 641 87 87 0 532 696 28 92
Bizi Arayın: 0262 641 87 87

Estetik Cerrahi

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

 Estetik Cerrahi

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi tüm vücut yüzeyinde deri derialtı ve kemikleri etkileyen her türlü bozukluğun onarılmasına çalışır. Bunu yaparken temel kural hangi dokular kaybolduysa ona benzer dokularla onarım yapmaktır. Orta yüz kaldırma işlemi özellikle yanakları sarkılmış, derin burun deliklerine, ince dudaklara sahip olan hastalar için yararlı olur.

Estetik cerrahi konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli nokta estetik cerrahi uygulama ve ameliyatları mutlaka Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ihtisası yapmış uzman estetik cerrahlar tarafından yapılmalıdır.

Estetik Ameliyatı Fiyatları Nelerdir?

Estetik ameliyatı gerçekleştirmek için çok pahalı ve lüks hastaneler seçilmediği takdirde yapılacak girişimler diğer ameliyat türlerinden daha pahalıya mal olmazlar. Ameliyat sonrası hastanede kalış süreleri çok kısa olduğundan daha bile ucuza mal oldukları söylenebilir.

Estetik Ameliyat İzi Kalır mı?

Estetik ameliyat hiç iz bırakmayan ameliyattır şeklinde yaygın bir kanı vardır. Estetik ameliyatı için uygun ameliyat malzemesi ve özel iplikler kullanılır ve çok az da olsa iz kalır. Ancak estetik ameliyatlarda bu izler bir yerlere gizlenir. Örneğin burun estetiği ameliyatında burun deliklerinin içine, alt göz kapağı estetiği ameliyatında göz kapağı içine gizlenir.

Son yıllarda hızlı gelişen teknoloji ile beraber estetik plastik cerrahi alanında da gelişmeler olmuştur. Bu gelişmelerle sayesinde estetik ameliyatlar da kullanılan teknikler ve materyaller ile estetik ameliyatı günlük işlemler arasına girmiştir.

Estetik ameliyatı sonrası insanlar genel olarak kendine duymuş olduğu güven duygusunu artırmaktadır. Estetik ameliyatları eski yıllara oranla daha başarılı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Ve bu gelişmelerle beraber estetik ameliyatı daha çok ilgi görmekte ve estetik ameliyatları artmaktadır.

 

Whatsapp: 0507 695 70 70